TIRANE – Françeska Jaçe ka nisur pushimet verore e kur ndodh kjo të gjithë e dimë që modelja nuk ndalet së postuari foto që komentohen shumë nga ndjekësit e saj.
Untitled-1
Në fotot e fundit ajo tregon linjat perfekte trupore me bikini, ndërsa në një foto shfaq më shumë seç duhet. Ish-banorja e “Big Brother” shfaqet në ballkonin e hotelit luksoz, lakuriq, e mbështjellë me vetëm një çarçaf që i mbulon të pasmet, teksa shijon pamjen e mrekullueshme para saj.

Untitled-2

Ndjekësit menjëherë kanë reaguar me komente nga më të ndryshmet duke e quajtur Françeskën “seks bombë”.

Untitled-3

Untitled-4

(BalkanWeb)

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb
Etiketa: