Bukuroshja e njohur shqiptare, Françeska Jaçe, vazhdon të publikojë fotografi nga pushimet e saj luksoze.

Në fotografinë më të fundit ajo shfaqet më seksi se asnjëherë. Krahas fotos, ku ka treguar se është për darkë, Françeska ka shkruar se ndodhet në një darkë romantike.

Duket se bukuroshja tashmë është në një lidhje të re, duke lënë pas krahëve historinë me Andi Gecin. Por kush është i dashuri i saj i ri…?

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb
Etiketa: