Është ftohtë apo kam vap unë?’’ ishte pyetja që Françeska Jaçe u ka bërë fansave të saj në njërën prej fotografive të publikuara.

Françeska Jaçe në Instagram kishte postuar disa fotografi seksi nga plazhi ku dukej e mrekullueshme.

Sigurisht nuk kanë munguar komentet pozitive nga fansat dhe pëlqimet për fotot kanë qenë të shumta.

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb
Etiketa: