Ajo u bë e njohur si pjesëmarrëse në Big Brother Albania dhe tani Franceska Jace përpiqet të tërheqë vëmendjen me fotot e saj në Instagram.

Modelja në rrjetin social provokon shpesh herë fansat e saj me foto me bikini dhe e zhveshur.

Këtë herë Franceska është shfaqur me nje veshje të bardhë duke nxjerre në pah shpatullat zbuluar.

Me make-up dhe shumë e kuruar Jace duket e mrekullueshme.
(da.xha/BalkanWeb)

  • foto galeri
  • foto galeri
  • foto galeri
  • foto galeri
  • foto galeri
  • foto galeri
  • foto galeri
  • foto galeri
  • foto galeri

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb
Etiketa: