Ajo u be e famshme falë Big Brother, por Franceska Jace vazhdon të tërheqë vëmendjen.

Modelja ka festuar ditëlindjen me nje festë private dhe luksoze me miqtë saj. Ne Instagram jane publikuar disa foto nga festa

ku mbi të gjitha bie në sy veshja e Françeskës, por dhe arredimi i ambjentit si dhe zemrat e medha me trendafila te kuq me inicialet e bukuroshes.

Ajo ka bërë poza shumë sexy dhe me një veshje që i nxjerr në pah asetet e saj.

Në festë nuk ka munguar dhe mikja e saj më e mirë, Zaimina Vasjari. Ajo është në prag të lindjes së vajzës së parë dhe ngjan mahnitëse me fustanin e bardhë ngjitur pas trupi.

(da.xha/BalkanWeb)

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb
Etiketa: