Ish-banorja e “Big Brother” Françeska Jaçe ka dhënë sot për ndjekësit e saj në Instagram një lajm të gëzueshëm. Bukuroshja është bërë teze për herë të parë.

Mësohet se motra e saj Denisa ka lindur ditën e sotme, duke sjellë në jetë djalin e saj të parë që e ka quajtur Breid.

“Breid, mirëseerdhe në jetë!”- shkruan Franceska.
1

2

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb
Etiketa: