Modelja e njohur shqiptare, Franceska Jace gjatë ditës së djeshme ka qenë në kryeqytetin e Serbisë, Beograd.
Jace është duke qëndruar në një hotel luksoz, sipas asaj që duket në fotot e postuara nga vetë ajo.

  • foto galeri
  • foto galeri
  • foto galeri

Ajo ka bërë poza provokuese, duke nxjerr në pah gjoksin e saj.

Franceska njihet si një vajzë që pëlqen shumë udhetimet dhe fotografitë. Në rrjetet sociale ajo merr shume komente dhe zemra nga fansat e saj.

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb