Ajo shquhet për format e saj dhe fotot provokuese që poston në rrjetet sociale.

 • foto galeri
 • foto galeri
 • foto galeri
 • foto galeri
 • foto galeri
 • foto galeri
 • foto galeri
 • foto galeri
 • foto galeri
 • foto galeri
 • foto galeri

Ish banorja e Big Brother Albania Franceska Jace ka publikuar së fundmi në profilin e saj Instagram foto ku shfaqet topless buzë një pishine. Franceska i ka lënë shumë pak vend imagjinatës teksa është shfaqur seksi, duke nxjerrë në pah edhe të pasmet bombastike.

Nuk është hera e parë që modelja pozon me foto të zhveshura, duke marrë një lumë komentesh dhe pëlqimesh.

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb