Franceska Jace shquhet për pamjen e saj dhe trupin perfekt, që nuk heziton ta ekspozojë.

View this post on Instagram

#onset?? #nomakeup @iambeati ?

A post shared by Franceska Jace (@franceskajace) on


Ish banorja e Big Brother Albania ka provokuar sërisht fansat e saj në Instagram, ku shfaqet nudo, teksa përpiqet të mbulojë me dorë pjesët e asaj intime.
Nuk është hera e parë që Franceska shfaqet ashtu si nëna e ka bërë.

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb