Franceska Jace provokon shpesh herë fansat në rrjetet sociale. Se fundmi ajo ka postuar në isntagram një foto ku shfaqet me të zeza teksa pozon para aparatit fotografik.

“Ouch” ka shkruar Frenceska bashkangjitur me foton kurse në çfarë kontesti është përdorur nuk dihet.
(da.xha/BalkanWeb)

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb
Etiketa: