Françeksa Jaçe është vazhdimisht pjesë e lajmeve rozë dhe për faktin se në rrjetet sociale ajo publikon shpesh herë foto provokuese.

Se fundmi në rrjetin social Instagram Françeska ka publikuar një imazh provokues dhe seksi.

Me një fustan jeshil të shkurtër dhe një pemë Krishtlindjesh në sfond ish pjesëmarrësja e Big Brother Albania ka nxjerrë në pah të pasmet bombastike.

Komentet nuk kane munguar për bukuroshen.

(da.xha/BalkanWeb)

  • foto galeri
  • foto galeri
  • foto galeri

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb