Ajo mori famë si pjesëmarrëse në Big Brother Albania, por Franceska Jace vazhdon të jetë në qendër të vëmendjen sidomos në rrjetet sociale.

Modelja së fundmi ka postuar një foto provokuese në Instagram , ku shfaqet e zhveshur mbuluar vetëm me një çarçaf, teksa ka përpara detin dhe një pejsazh fantastik.

Komentet dhe zemrat për Franceskën nuk kanë munguar.
(da.xha/BalkanWeb)
franceska (1)

foto.php

2f8cf68772886b0b2e951aaf093aa322

FranceskaJace-780x439

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb
Etiketa: