Ajo është një nga femrat më të komentuara të showbizit shqiptar dhe kjo për shkak të pamjes së saj dhe formave perfekte, të cilat nuk heziton t’i postojë në rrjetet sociale.

Franceska Jace, ish banorja e ‘Big Brother Albania’ është shfaqur provokuese në Instagram. E veshur me një rrobdishan modelja bukuroshe është shfaqur në mes të një rrugë ku po bëhet një ndërtim dhe komenton ‘Ndërtim pa leje”.
(da.xha/BalkanWeb)
franceska-4

fran

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb
Etiketa: