Ajo u bë e famshme si pjesëmarrëse në Big Brother Albania, ku ra në sy për pamjen e saj, tani Franceska Jace shfaqet edhe si modele, ku në profilin e saj Instagram publikon foto të ndryshme seksi dhe provokuese.

Këtë herë Franceska ka postuar në rrjetin social foto ku shfaqet buzë detit me bikini dhe tregon format e saj perfektë, duke çmendur fansat të cilët si kursejnë komentet dhe zemrat.
(da.xha/BalkanWeb)

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb
Etiketa: