Françeska Jaçe vazhdon të zbavisë fansat e saj me foto provokuese dhe seksi. Pas ndarjes nga i dashuri bukuroshja nuk ka humbur kohë dhe ka vrapuar për të kaluar disa ditë relaksi në Republikën Domenikane.

Ajo ka postuar disa foto në Instagram te shoqeruara me komentin ‘Thjesht.’

Pas kësaj foto ka pasur shume komente që e kritikojnë për ekspozimet e ekzagjeruara. “Njeher gjoksin, tani b…n, po pse nuk del nudo komplet apo i ben pjes pjes”, shkruan komentuesja.

Dhe Françeska nuk e ka lënë me kaq. “Do vesh çarçaf per plazh here tjeter”, i kthehet modelja komentueses.

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb
Etiketa: