Një aksident rrugor ka ndodhur në dalje të qytetit pranë fshatit Buçimas të Pogradecit.

Gazetarja Lorena Kodra raporton për “BalkanWeb” se në aksident janë përfshirë tre makina, por fatmirësisht nuk ka të lënduar.

  • foto galeri
  • foto galeri
  • foto galeri
  • foto galeri
  • foto galeri
  • foto galeri
  • foto galeri

Mësohet se shkak i aksidentit ka qenë frenimi i shpejtë i njërit prej mjeteve, çka ka sjellë përplasjen e dy të tjerave nga pas.

Ndërkohë, policia ka shkuar në vendngjarje dhe po heton shkaqet e vërteta të aksidentit.

(BalkanWeb)

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb