Momente të frikshme kanë përjetuar mëngjesin e sotëm nxënësit e shkollës fillore 149 në Petralonë të Greqisë, ku copa suvaje kanë rënë mbi disa prej fëmijëve. Për pasojë tre prej nxënësve u lënduan.

Ngjarja ka ndodhur në shkollën fillore 149 të Petralonës, gjatë pushimit.

Mediat greke shkruajnë se një copë e madhe suva ra nga tavani dhe goditi nxënësit e klasës së pestë dhe të gjashtë poshtë.

(BalkanWeb)

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb
Etiketa: