Kryetari i Partisë Demokratike, Sali Berisha ka risjellë në vëmendje sërish protestën e 7 korrikut që do të mbahet në Tiranë.

Përmes një mesazhi në ‘Facebook’ Berisha thekson se 7 korriku është fronti për Shpëtimin e Shqipërisë.

“Me 7 Korrik ne ora 7 te darkes Fronti per Shpetimin e Shqiperise ju fton te gjithve ne protesten kombetare ne Tirane para Kryeministrise! sb”, shkruan Berisha.

(BalkanWeb)

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb