TIRANE– Pasi shijuan muajin e mjaltit, Besi dhe Xhensila nga Maldivet dhe Dubai, janë kthyer në Shqipëri. “Përfundimisht nuk ka si vendi yt”, shkruan Xhensila në faqen e saj të Instagramit, ku shihen pamjet e Shqipërisë që i janë shfaqur nga dritarja e avionit.

Por, siç duket çifin e ka pritur sërish një festë në banesë. Ata që i kanë uruar mirëseardhje ka qenë motra e Besit, Ana bashkë me vajzën, Amlën.

Po ashtu nuk mund të mungonin edhe motra dhe mikeshat e Xhensilës. Madje me to ka qëndruar deri vonë në një pyjama party, siç shkruan në fotot e radhës që ka postuar.
4f563aa4fe41499f22c38a2bb2d46e3c
56595f2fb295be6a648d9cc0b45e4e61
a05ee177b2e1bfed6db06aa60d047ff4

ff550e04215ad0426604728eeb87219a
(ed.me/BalkanWeb)

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb
Etiketa: