TIRANE

“Fund të tmerrshëm do kesh”. Ky ka qenë paralajmërimi i nënkryetarit të Partisë Demokratike Edi Paloka për kryeministrin Edi Rama.

Duke marrë shkas nga ngjarjet e fundit në vend, Paloka thekson se ndoshta Rama jeton në 3D e fantazisë së tij. Demokrati po ashtu shton se çdo ditë e më shumë shqiptarët po e urrejnë.

“Edvin, ti ose jeton vertete ne 3D e fantazise tende dhe nuk e sheh urrejtjen me te cilen po te rrethojne cdo dite e me shume shqiptaret ose je kthyer papritur ne trim te cartun e nuk po don me dit… Fund te tmerrshem do kesh”, shkruan Paloka.
(ed.me/BalkanWeb)

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb
Etiketa: