Padyshim që kjo periudhë ka qenë shumë e ngarkuar Greg Ramën. Ndonëse çeli këtë javë ekspozitën “Ex Nihilo”, në Universitetin e Arteve në Tiranë, djali i ish-kryeministrit Edi Rama, ka gjetur kohë edhe të shijojë fundjavën.

Ashtu si shihet edhe në rrjetet sociale, Greg ka qenë mbrëmjen e djeshme në një nga clubet e kryeqytetit, ku mes miqve duket se ka shijuar atmosferën dhe pse jo edhe një gotë.

  • foto galeri

Në Instagram ai ka postuar një foto me reperin Mozzik. Mesa duket ai ka konfirmuar me këtë shkrepje se ai është një fans i tij, por pse jo edhe një mik i mirë.
(BalkanWeb)

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb