Për Georgina Rodriguez fundjavat më të bukura janë pa dyshim ato të kaluara në familje.

  • foto galeri
  • foto galeri
  • foto galeri
  • foto galeri
  • foto galeri
  • foto galeri


Në Instagram partnerja e Cristiano Ronaldos ka publikuar një video shumë të ëmbël të vajzës së saj Alana Martina, që këndon një këngë dhe në Instastory ajo ndan foto të darkës me Cristianon dhe djalin e saj Cristiano Junior.
Këto janë imazhet e një familjeje të lumtur dhe ku mbretëron dashuria.


Georgina në rrjetet sociale publikon shpesh herë foto seksi dhe joshëse si dhe video të fëmijëve që luajnë të lumtur.
Zërat për një dasmë sekrete mes saj dhe Ronaldos janë përgënjeshtruar nga çifti, por ata nuk kanë nevojë për lule portokalli për të qenë të lumtur.


Në rrjetet sociale ata duken gjithmonë dhe më të bashkuar me katër fëmijët e tyre.

(da.xha/BalkanWeb)

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb