TURQI

Aktorja e njohur “Hyrrem” e serialit “Sulejmani i Madhërishëm”, Meryem Uzerli është shfaqur në tapetin e kuq në Festivalin e Kanës me një fustan tipik për evenimente të tilla, mirëpo ndjekësve të saj nuk i ka pëlqyer transparenca e fustanit.

  • foto galeri
  • foto galeri

 

Kjo ka bezdisur shume ndjekës te rrjeteve sociale në Turqi, të cilët praktikisht, sic thotë shtypi e kanë sulmuar aktoren bukuroshe. Një arsye e kësaj indinjate të madhe sipas atyre ishte se një pamje e tillë konsiderohet imorale sidomos tani që është muaji i shenjtë i Ramazanit!

Kjo zgjedhje e Hyrremit është komentuar jo për mirë, pasi kohët e fundit aktorja është vënë në qendër të “sulmeve” edhe për shkak të operacioneve plastike që ka kryer. Fansat mendojnë se ajo ka ndryshuar tërësisht në pamje dhe veshje.

(BalkanWeb)

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb