Janari ka ardhur me ndryshime të shumta për lojtarët që veshin fanellën kuqezi. Pas Rei Manajt që kaloi te Barcelona B apo Kumbullës që do të nënshkruajë për Interin, edhe Xhakomo Vrioni do të ndryshojë mjedis.

Lojtari i Sampdorias, që është i huazuar tek Çitadelës në Serinë B dhe me shumë gjasa do të largohet për t’iu bashkuar, Juventusit, kj pasi 21-vjeçari nuk po gjen minutazhin e duhur.

Natyrisht që bëhet fjalë për ekupin U23 të kampionëve të Italisë, që militon në Serinë C, një destinacion që duket se edhe lojtari e sheh me sy të mirë.

(Balkanweb)

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb