Serbia mori një barazim spektakolar 3-3 me Kamerunin. Një prej futbollistëve që pritej shumë sot te serbët ishte Dusan Vlahovic, por për shkak të problemeve fizike, trajneri Stojkovic vendosi të mos e aktivizojë.

“Dusan nuk është në maksimumin e tij, nuk po shkon mirë. Më duheshin njerëz të freskët. Ai nuk është ende gati të luajë në këtë nivel, është shkak për shqetësim për ne” – Tha ai. Mbetet të shihet nëse lojtari i Juventus ddo japë kontributin e tij për kombëtaren në ndeshjen e fundit të grupeve ndaj Zvicrës.

(BalkanWeb)

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb
Etiketa: