Antonela Berisha ka rrëfyer këtë të dielë ndërsa ishte e ftuar në E diell se është ngacmuar nga Mario Baloteli.

Ajo tha se janë takuar rastësisht në një lokal në Milano dhe ai ishte afruar që ta ngacmonte, por i ka thënë jo sepse nuk ishte tipi i saj.

“Personazhi që më ka shprehur pëlqimin jo dashurinë është i njohur, Baloteli. E kam takuar në një lokal në Milano, futi shokë me më ngacmu. Bëmë muhabet nja dy minuta dhe më pas iku, më tha më pëlqen shumë, je e gjatë je e madhe kshu. Jo i thashë nuk është tipi im”, tha Antonela.

(BalkanWeb)

 

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb
Etiketa: