Gabriela Levinnt është një super tifoze e skuadrës së San Paolo. Prezantuesja dhe modelja braziliane gjithnjë ka shprehur simpatinë e saj për San Paolo. Së fundmi për të stampuar këtë dashuri ajo ka bërë një tatuazh në qafë me logon e ekipit. Levinnt u bë e famshme fillimisht gjatë konkurrimit për miss bumbum, vajza me fundshpinën më të bukur të Brazil.

 

(e.sh/balkanWeb)

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb