Gabriel Garco befason sërish fansat e tij me një pamje të re.

Ylli italian i kinemasë ka postuar në rrjetin social Instagram një foto ku shfaqet me një model të ri flokësh.

Vetëm disa ditë më parë ai kishte prezantuar në rrjetet sociale look-un e tij të ri, ndërsa tani shfaqet në një tjetër version, duke mahnitur fansat e shumtë, që si kursejnë komentet dhe zemrat.

(da.xha/BalkanWeb)

 • foto galeri
 • foto galeri
 • foto galeri
 • foto galeri
 • foto galeri
 • foto galeri
 • foto galeri
 • foto galeri
 • foto galeri
 • foto galeri
 • foto galeri
 • foto galeri
 • foto galeri
 • foto galeri
 • foto galeri
 • foto galeri
 • foto galeri

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb