ELBASAN

Ka nisur me gol pjesa e dytë në “Elbasan Arena”, por ata që kanë shënuar nuk kanë qenë kuqezinjtë, por miqtë islandezë, që në të 47-ën kanë realizuar me anë të Gulfi Sigurdsonit.

Ka qenë një largim i keq i topit nga Ismajli dhe një përgjumje e krejt prapavijës, që u ka dhënë mundësi ishullorëve të thyejnë Strakoshën.

(balkanWeb)

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb