Çelsi është penalizuar nga FIFA dhe nuk mund të bëjë blerje në këtë sesion të merkatos. Por, Blutë e Londrës bën dy “goditje” në tregun e transferimeve, duke prezantuar dy anëtarë të rinj të skuadrës. Ata janë kampionë të vërtetë, por që nuk vijnë nga futbolli.

  • foto galeri
  • foto galeri
  • foto galeri
  • foto galeri
  • foto galeri
  • foto galeri

Bëhet fjalë për Maverik Vinales dhe Kal Kratçlou, dy pilotët e Moto Gran Pri. Në prag të Çmimit të Madh të Silverston, ata janë pritur në stadiumin “Stenford Brixh” nga portieti Kepa, ndërsa klubi londinez e ka zbuluar këtë vizitë, sikur të ishte një prezantim i vërtetë për blerje të reja.
(balkanweb)

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb