Aleatët e Partisë Demokratike, Partia Republikane e drejtuar nga Fatmir Mediu dhe Partia Agrare Ambientaliste e Agron Dukës kanë zhvilluar një takim me qytetarët në Vlorë. Në fokus të këtij takimi ishin zgjedhjet e 14 majit.

Njëzëri Mediu dhe Duka u shprehën: “Votat për këshilltarë bashkie të Partisë Republikane dhe Partisë Agrare, do të jenë vota për Hyni Sharrën kandidatin e opozitës për kryetar Bashkie.”

  • foto galeri
  • foto galeri
  • foto galeri
  • foto galeri
  • foto galeri
  • foto galeri

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb