Ousmane Dembele është në përfundim të kontratës me Barcelonën. Kaq ka mjaftuar që disa ekipe europiane të futen në garë për të. Sipas asaj që shkruan 90 min, për sulmuesin, PSG do të ketë një konkurrencë të madhe.

Një nga ekipet që ka shfaqur interesim është edhe Chelsea. Blutë e Londrës pëlqejnë shumë Dembele-në dhe shihet si zgjidhje për krahët e sulmit. 25 vjeçari ka luajtur më parë për Rennes dhe Dortmund.

 

Eee
Eee

 

 

(BalkanWeb)

 

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb
Etiketa: