Kimberley Garner ka treguar trupin e saj të tonifikuar në një seri fotosh në bikini të bardha, që janë bërë nga pushimet e saj nga e kaluara.
Ajo është kthyer në punë në fillim të këtij muaji, pas pushimeve që bëri në resortin Malliouhana Auberge në Anguilla.

  • foto galeri
  • foto galeri
  • foto galeri
  • foto galeri
  • foto galeri
  • foto galeri

Kimberley Garner ka rikujtuar këtë udhëtim duke pozuar një seri fotosh në bikini.

Dizajnerja (30 vjeçare) ka treguar trupin e saj seksi teksa i ka shpërndarë këto foto në profilin e saj në Instagram.

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb