Gazetari Lutfi Dervishi i është përgjigjur kolegëve të tij që gjatë shembjes së Teatrit kanë drejtuar gishtin nga opozita duke mos bërë mjaftueshëm për t’a mbrojtur.

Dervishi thotë se me këto reagime, të krijohet përshtypja se qindra policë nxituan në mes të natës për të shpëtuar shembjen e Teatrit Kombëtar nga opozita.

Më tej gazetari ironizon me këta gazetarë duke i quajtur edhe ‘trima’.

(BalkanWeb)

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb