Një dalje e pazakontë mund të quhet ajo e gazetares së “Aldo Morning Shoë”. Në orët e para të mëngjesit, gazetarja ka raportuar live nga qendra e Tiranës.

Ashtu si shihet edhe në foto ndryshe nga herët e tjera ajo ka zgjedhur të dalë në lidhje me bikini. Përballë Kryeministrisë, ajo ka raportuar për ngjarjen e ditës në kryeqytet. Natyrisht që një dalje e tillë i ka bërë përshtypje kalimtarëve që kanë ndaluar të çuditur nga pamja si për plazh.

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb