Një moment i sikletshëm televiziv ka qenë ai i gazetares sportive Diletta Leotta. E ftuar në emisionin “Scherzi a parte”, ajo është rrëzuar në skenë, e ndërsa më pas ka rrëshqitur.

Duke qenë se kishte veshur fustan, gazetarja u kap në një moment të “keq” nga kamerat, megjithëse e kaloi me sportivitet.Videoja më pas nuk ka vonuar që të kthehet virale në rrjetet sociale.

Kujtojmë që Diletta ka qenë mjaft e komentuar për shkak të lidhjes me aktorin me origjinë shqiptare Can Yaman. Ndërsa përflitej se kishin planifikuar martesën, gjërat mes tyre morën fund.

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb
Etiketa: