TIRANË

Një nga protestuesit e djeshëm të opozitës ishte dhe i ashtuquajturi ‘Njeriu i memeve’, Genc Sejko. Ai ka marrë në protestë dhe djalin e mitur, të cilin siç shprehet ai me ironi mezi e ka mbajtur se dontë të shkaktonte dhunë.

Por ironia nuk mungon edhe në këshillën që Sejko thotë se i ka dhënë të birit.
“Ky talebani është djali im. Mezi e mbajta se donte të shkaktonte dhunë. I mora edhe shishen e qumështit se donte ta hidhte në drejtim të kryeministrisë. ‘Mos bëj gabim’ i thashë ‘se do të ndalojnë daljen nga Shqipëria’”, shkruan Sejko në “Facebook”.

  • foto galeri
  • foto galeri
  • foto galeri

(BalkanWeb)

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb