Një grua braziliane ka zbuluar tradhtinë e të shoqit.

Ky i fundit, i kishte thënë gruas se do të dilte për të bërë Pazar, por në të vërtetë, ai ishte duke shkuar për të shoqëruar të dashurën, në një qendër vaksinimi.

Ai nuk e kishte ditur që e shoqja, po në të njëjtën ditë dhe orar, do të ikte për të bërë vaksinën dhe mësoi tradhtinë e të shoqit.

Më pas gruaja ka nisur t’i sulmojë të dashurën e burrit, ndërsa ky i fundit, mundohet të qetësojë gruan.

Si pasojë e dashura ka pësuar disa dëmtime të lehta, ndërsa nuk dihet ende asgjë për fatin e burrit.

(BalkanWeb)

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb