Këngëtarja e njohur, Genta Ismajli po shijon lidhjen e saj të dashurisë me biznesmenin turk, Huseyin Usta.

  • foto galeri
  • foto galeri

Çifti është i pandashëm dhe gjatë gjithë kohës udhëtojnë në vende të ndryshme të botës.

Gjatë kohë së izolimit nga pandemia ata qëndruan në Zvicër, ndërsa tani dyshja ka udhëtuar drejt qytetit të dashurisë, Parisit.

Nga atje në rrjetet sociale ata kanë ndarë momente romantike dhe një puthje plot pasion pranë Kullës “Eiffel”.

Ndër të tjera Genta shumë shpejt pritet të sjellë këngën e re e cila është në bashkëpunim me një artist turk.

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb