Genta Ismaijli ka realizuar klipin e këngës së saj më të re dhe duket se vërtetë do të jetë ‘zjarr’.

Këngëtarja në fotografinë që ka postuar në rrjetin social Instagram shihet duke vallëzuar mbi një tavolinë, teksa poshte e lartë e rrethojnë violinat.

Kënga me siguri do të jetë ritmike ndërsa Genta nuk ka zbuluar ndonjë datë të publikimit.

2 156
2 156

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb