TIRANE

Genta Ismaili është një nga këngëtaret më të famshme shqiptare. Së fundmi ajo ka realizuar një set fotografik nga Norik Uka, disa foto nga i cili i ka publikuar në Instagram ditën e sotme.

  • foto galeri
  • foto galeri
  • foto galeri

Këngëtarja ka mahnitur me pamjen e saj, por ajo që ka rënë në sy ndryshimi i madh i Gentës, e cila gati nuk njihet. Sic e shihni në foto gjithçka i duket ndryshe duek filluar që ka hunda, buzët, fytyra e tij.

(BalkanWeb)

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb
Etiketa: