Në premierën e ‘Suburbicon’, filmi i tij i fundit, në Los Angeles, George Clooney ka sfiluar, në krah të bashkëshortes së mrekullueshme Amal Alamuddin.


Dorë për dore, elegant dhe të bukur, të dy prindërit e rinj janë kthyer në tapetin e kuq në versionin familjar.


Me ta ishte edhe zonja Baria Alamuddin, vjehrra e aktorit të famshës, e cila është shumë prezente në jetën bashkëshortore të Clooney.
(da.xha/BalkanWeb)


Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb
Etiketa: