Georgina Rodriguez ka magjepsur me prezencën e saj në Venezia.

E fejuara e Cristiano Ronaldos ka mbërritur në lagunë për Festivalin e Kinemasë me nje fustan të zi dhe në tapetin e kuq është prezantuar me një look transparent, duke treguar të pasmet e saj që i joshin të gjithë.
(da.xha/BalkanWeb)

  • foto galeri
  • foto galeri
  • foto galeri
  • foto galeri
  • foto galeri
  • foto galeri
  • foto galeri

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb