Partnerja e futbollistit Cristiano Ronaldo, Georgina Rodriguez ka provokuar sërish Me një postim të saj në Instagram.

27-vjeçarja këtë herë tejkaloi të gjitha kufijtë e seksualitetit. Në foton e saj të re, ajo po pozon tërësisht e zhveshur në një varkë luksoze, duke i lënë fansat e saj pa fjalë.

De

Ajo dhe partneri i saj i famshëm dhe ylli i Juventusit, Cristiano Ronaldo,  shijojnë pushimet e tyre në Spanjë dhe shpesh postojnë fotografi të jetës së tyre të përditshme në mediat sociale.

Cristiano Ronaldo E Georgina Roriguez Abito Gcds

Fotoja e saj në 2 ditë mblodhi 2.000.000 pëlqime dhe është padyshim një nga paraqitjet më të nxehta që ajo ka bërë në Instagram.

 

(BalkanWeb)

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb
Etiketa: