Georgina Rodriguez nuk heq dorë nga sensualiteti as kur është në mes të dëborës. Partnerja e Cristiano Ronaldos ndodhet në mal së bashku më fëmijët e futbollistit dhe duket se po zbavitet së tepërmi.

 • foto galeri
 • foto galeri
 • foto galeri
 • foto galeri
 • foto galeri
 • foto galeri
 • foto galeri
 • foto galeri
 • foto galeri
 • foto galeri
 • foto galeri
 • foto galeri
 • foto galeri
 • foto galeri
 • foto galeri
 • foto galeri
 • foto galeri

Pozat e saj seksi në Instagram kanë çmendur fansat e saj të shumtë, të cilët nuk i kursejnë zemrat dhe komentet.

Në pistën e skive ajo është një mami që luan dhe qesh pa frena me të vegjlit e shtëpisë, ndërsa në darkë ajo është një bombe seksi, veshur me një xhaketë që i tregon dekoltenë shpërthyese.

(da.xha/BalkanWeb)

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb