ITALI

Georgina Rodriguez sërish shtatzënë?! E fejuara e yllit të Juventus, Cristiano Ronaldo ka shfaqur një bark të dyshimtë gjatë ndeshjes Portugali-Serbi.

  • foto galeri
  • foto galeri
  • foto galeri

Georgina e ndjek gjithmonë Ronaldon gjatë ndeshjve dhe nuk mungon asnjëherë në tribunë. Por kjo nuk është ndonjë gjë për t’u habitur pasi 34-vjeçari është shprehur më herët se dëshiron të ketë shtatë fëmijë. Ndërkohë asnjëri prej tyre nuk ka konfirmuar ardhjen në jetë të fëmijës së pestë.

Aktualisht Ronaldo ka katër fëmijë, Cristiano Jr. 8 vjeç, Mateo dhe Eva 1 vjec e gjysmë dhe Alana Martina 1 vjeçe e lindur nga marrëdhënia me Georgina Rodriguez.
(BalkanWeb)

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb