Georgina Rodriguez buzëqesh e lumtur dhe zbavitet si një fëmijë, teksa bën turisten duke shëtitur nëpër Torino, së bashku me më të vegjlit e shtëpisë Ronaldo.


Ajo lëviz me një biçikletë tricikël dhe përshëndet ndjekësit e saj, më pas në kopshtin zoologjik ajo bën foto teksa pozon me breshkën dhe xhirafën.


Partnerja e futbollistit të famshëm Christiano Ronaldo, që aktualisht luan me Juventusin, është shumë aktive në rrjetet sociale, ku dokumenton me foto dhe video pjesë nga përditshmëria e saj.


(da.xha/BalkanWeb)

  • foto galeri
  • foto galeri
  • foto galeri
  • foto galeri
  • foto galeri
  • foto galeri
  • foto galeri
  • foto galeri

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb