Mjafton një kostum i kuq për të treguar fizikun e Georgina Rodriguez. Partnerja e Christiano Ronaldos ka ditur se si të bëjë për vete ndjekësin e saj në rrjetet sociale, falë stilit të saj të jetës duke arritur kuotën e 9.8 milionëve dhe duke tërhequr vëmendjen e firmave të modës.

E fundit është pikërisht Yamamay që e ka zgjedhur atë si imazh të fushatës së re SS19. Fotoja e parë me bikini i ka kaluar në pak orë një milion like.

Merita i takon formave të saj të bukura dhe fytyrës manjetike. Georgina Rodriguez interpreton thjesht vetveten, një grua e pavarur në mendime ashtu si mënyra e saj e jetës, një grua e lirë dhe sensuale në të njëjtën kohë.

Bukuria mesdhetare e 25-vjeçares së shpejti do të shfaqet në të gjitha tabelat e reklamave të firmës së njohur të të brendshmeve. Për momentin le të shijojmë këto pamje të vjedhura nga backstage…

(da.xha/BalkanWeb)

  • foto galeri
  • foto galeri
  • foto galeri
  • foto galeri
  • foto galeri
  • foto galeri
  • foto galeri
  • foto galeri
  • foto galeri

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb