TIRANË- Reperi i njohur Getoar Selimi dhe vajza e ekranit shqiptar Marina Vjollca vazhdojnë lidhjen mes tyre. Telegraf ka siguruar disa foto ku çifti më i përfolur i showbizz-it shfaqen sëbashku në plazhet e jugut të Shqipërisë, ndërsa udhëtojnë me një anije. Edhe pse nga marrëdhënia e tyre kanë dalë shumë foto në media që vërtetojnë afrimitetin, asnjëri prej tyre nuk e ka pranuar marrëdhënien publikisht.
(ma.ar/BalkanWeb)

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb
Etiketa: