TIRANE – Marina Vjollca dhe Getoar Selimi janë padyshim një nga çiftet më të komentuarit të show bizz- it shqiptar. Së fundmi çifti twëoqi vëmendjen e mediave me udhëtimet e tyre në Miami, Kubë e Bahamas nga ku postonin çdo ditë foto nwë rrjetet sociale.

Geti
Geti

Ndërsa ditën e sotme e gjitha vëmendja e fansave të tyre është tek postimi i Getoarit. Reperi i cili rrallëherë bën dedikime të tilla i ka shprehur dashurinw bashkëshortes së tij. “Ana ime e bukur”- shkruan Geti në foton ku shihet mjaft i lumtur me Marinën

(BalkanWeb)

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb